Інформація
Пошук

Маршрутизатор ZLT P21 4G LTE WiFi

Виробник(бренд ): ZLT
Код товару: 2904006
Новинка

Скорочений опис


Роутер ZLT P21 4G LTE WiFi    Маршрутизатор з вбудованим акумулятором і підтримкою стільникових мереж. Для роботи з мобільними операторами використовується стандартна сім карта (ставиться в слот на бічній частині корпус... Читати далі...

Характеристики


Lan порти - LAN - 4 | WAN -1
Швидкість передачі данних, Мбіт/с - До 150 Мбіт/с на 2,4 ГГц,
Стандарти Wi-fi - IEEE 802.11b/g/n
Частота роботи Wi-fi - 2.4GHz
Підтримка simcard - Є
Підтримка 4G - Є
Напруга живлення, В - 12В х 1.0А
Переглянути всі характеристики

2 223.0 грн.

  • Виробник(бренд ): ZLT
  • Код товару: 2904006
  • Наявність: На складі


Роутер ZLT P21 4G LTE WiFi
   Маршрутизатор з вбудованим акумулятором і підтримкою стільникових мереж. Для роботи з мобільними операторами використовується стандартна сім карта (ставиться в слот на бічній частині корпусу). Роутер володіє двома штатними 3G/4G антенами з посиленням до 3 дБ кожна, а якщо цього буде недостатньо — їх можна замінити на великі виносні антени з підтримкою технології MIMO, так як роутер її теж підтримує. При використанні пристрою з мобільними мережами, його максимальна швидкість прийому/передачі складає 150 Мбіт/секунду. Також девайс може працювати і від кабельного інтернет підключення, а якщо бути точніше приймати його і передавати далі по бездротовій WiFi мережі і Ethernet портах. Для цього у нього є один порт WAN (підключається входить кабельний інтернет) і три порти типу LAN для його подальшої роздачі по кабелю. Вай-фай працює на частоті 2.4 Гц і мовить в радіусі 50 метрів без урахування перешкод, одночасно можливо приєднати до 50 пристроїв. 4G маршрутизатор ZLT P21 здатний працювати в режимі телефонної станції, що дозволяє дзвонити з нього через використовувану в ньому sim карту мобільного оператора. Для цього є два телефонних порту RJ-11 до яких необхідно підключити будь-який телефонний апарат. Наявність USB порту дозволяє під'єднати до маршрутизатора принтер або накопичувач  і використовувати їх за допомогою локальної мережі роутера. Тому апарат здатний без проблем впоратися із забезпеченням робочої або домашньої локальної мережі.
  Маршрутизатор має власну сторінку адміністрування, через яку користувач управляє пристроєм. Там можна контролювати його роботу і вносити власні зміни. В даному апараті така сторінка доступна по ip адресі 192.168.0.1 (логін і пароль для входу, дивіться на заводському стікері на самому роутері). На фронтальній стороні корпусу ZLT P21, розташовується ряд індикаторів з восьми лампочок. Кожна з них показує стан найважливіших функцій: рівень прийому мобільного сигналу, тип мобільної мережі, роботу Wi-Fi і WPS, використання телефонного порту, заряд батареї, підключення до мережі електроживлення і роботу роутера.
  Наявність антенних роз'ємів дозволяє підключати до роутера потужні зовнішні антени, які істотно підвищують рівень прийому мобільного сигналу. Оскільки такі антени мають велику дальністю дії, їх використовують навіть коли сигналу немає взагалі. 4G роутер ZLT P21 має два антенних порта типу SMA з підтримкою антенної MIMO технології. Це дозволяє використовувати як звичайні спрямовані, так і панельні MIMO антени. Яку саме антену необхідно використовувати в вашому випадку, залежить від місцевості і дальності відстані від ретранслятора використовуваного стільникового оператора. До речі, в комплекті з цим пристроєм поставляється дві штатні антени по -3 дБ кожна. Вони більше підходять для використання в місцях з хорошим покриттям мобільного сигналу, як альтернатива виносним — тільки для міських умов, так як мають всенаправленной поляризацією.

Маршрутизатори
Lan порти LAN - 4 | WAN -1
Швидкість передачі данних, Мбіт/с До 150 Мбіт/с на 2,4 ГГц,
Стандарти Wi-fi IEEE 802.11b/g/n
Частота роботи Wi-fi 2.4GHz
Підтримка simcard Є
Підтримка 4G Є
Напруга живлення, В 12В х 1.0А

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари