Українські канали Футбол і Футбол + змінять назву

Українські канали Футбол і Футбол + змінять назву

Media Group UkraineВ кінці листопада 2013 українські спортивні канали Футбол і Футбол + , які є частиною холдингу Медіа Група Україна , постануть в оновленому вигляді.

Канали змінять назву і графічне оформлення . З січня 2014 будуть надані нові умови дистрибуції обох каналів для супутникових і кабельних операторів.

Телеканали Футбол та Футбол + транслюватимуться під назвами Футбол та Футбол 1 лютого . Для зручності глядачів , всі основні спортивні трансляції , такі як матчі української Прем'єр -ліги і топ - чемпіонатів Європи , будуть показані в рівних частках обома каналами.

Кожен з цих каналів буде доступний у стандартній і високої чіткості ( в даний час тільки канал Футбол віщає в HD ) . З червня 2014 року, у зв'язку з Чемпіонатом світу з футболу Бразилія -2014, почнеться мовлення каналів Футбол і Футбол 1HD 2HD .

Значною зміною в дистрибуції каналів для операторів буде надання їх в одному пакеті. В даний час оператори мають можливість придбати права на ретрансляцію каналу Футбол , без будь-яких зобов'язань щодо укладання контракту щодо каналу Футбол + .

Мовлення каналів , яке здійснюється з супутника Astra 4A (4.8 ° E ) на частоті 12,130 ГГц , пол. V , SR 27500 , FEC 3/4 ; DVB-S/QPSK , кодується системами Viaccess / VideoGuard .

Взято з : http://2sat.net