3S.TV новий канал «Савік Шустер студії» почне мовлення 7 вересня

 Технічне мовлення 3S.TV повинен розпочати 1 вересня. «4 вересня ми вийдемо в ефір як зазвичай, в тому числі, і на телеканалі «112» поки що», - додав Савік Шустер. 

 7 вересня до участі у його програмі на 3S.TV запрошені генерального прокурора України Віктора Шокіна. 

 3S.TV - назва сайту «Савік Шустер студії». За словами Савіка Шустера, ключове в назві літеру «с»: «На "с" є дуже багато важливих слів: "справедливість", "солідарність", "совість"». 

 «Ми переконані, що Україні потрібен такий канал, який рівновіддалений від політичних партій і від промислово-фінансових груп. Це необхідно для країни, - прокоментував Савік Шустер. - Ви мене запитаєте, як виживати в умовах війни і цієї економічної кризи? Я не знаю. Будемо шукати й знаходити ідеї і таланти в Україні, будемо говорити правду і , головне, будемо намагатися змінити правила на телевізійному ринку. Ви розумієте, у нас всі канали дотаційні. А коли люди отримують дотацію - мої колеги - вони можуть обслуговувати. На жаль, це так. І тому треба змінювати правила на ринку». 

 Як повідомляла «Телекритика», в червні стало відомо, що Савік Шустер став співвласником супутникового телеканалу, який має запускатися під назвою Pravda Russian World Channel. Пізніше стало відомо, що логотип каналу - 3S.TV. 

 Власником 50% телекомпанії, яка в грудні 2014 року отримала свою супутникову ліцензію, крім голови «Савік Шустер студії» Павла Єлізарова (його частка зменшилася до 50%) став телеведучий і особа Савік Шустер, громадянин Канади. Як відомо, українське законодавство забороняє заснування телерадіоорганізацій нерезидентами України. Однак таких обмежень щодо власності ТРО законодавство не накладає. 

 18 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про переоформлення ліцензії ТОВ «ТРК "Всесвітня інформаційна служба"» на супутникове мовлення у зв'язку зі зміною власників, логотипа та програмної концепції. Замість Pravda Russian World телеканал Channel буде називатися 3S.TV - це логотип «Савік Шустер студії», що випускає політичне ток-шоу «Шустер live». А за програмною концепцією телеканал став інформаційно-аналітичним з фильмопоказом замість інформаційно-просвітницького. 

 За даними сайту «Дуся», одним з інвесторів каналу нібито планувала виступити Юлія Тимошенко. 

 Нагадаємо, Павло Єлізаров в грудні 2014 року оголосив заплановані інвестиції в телеканал у розмірі 14,6 млн грн. Джерела фінансування - результати власної господарської діяльності і внески власників. Запланований рівень рентабельності - 19,1%, термін окупності проекту - 6 років. 

 3S.TV, що одразу створювався під Савіка Шустера, планує мовити цілодобово з супутника Astra 4A. 
 Контент буде виробляти «Савік Шустер студія». В ефірі плануються ток-шоу «Шустер live», новини, ранкова студія, огляди преси, проект «Прес-клуб», в який будуть запрошувати авторів резонансних сюжетів і обговорювати їх у журналістському колі.
http://www.telekritika.ua/kontekst/2015-07-18/109327